PAMIĘĆ I KONCENTRACJA

Jest 33 produktów.

W niniejszej kategorii przedstawiamy peparaty poprawiąjące pamięć i kocentrację. Z chemicznego punktu widzenia,...

Więcej

Podkategorie

 • NOOPEPT

  Noopept jest preparatem o potencjale znacznie wyższym od pozostałych racetamów. Jednakże wykazuje niektóre cechy wspólne z pozostałymi związkami, należącymi do tej grupy. Wykazuje działanie neuroprotekcyjne, neurotroficzne, przeciwlękowe i w mniejszym stopniu psychostymulujące.

 • FENYLOPIRACETAM

  Fenylopiracetam wykazuje potencjał działania nootropowego ok. 40-60 razy większy w porównaniu do prototypowego leku. Wykazuje działanie przeciwlękowe i psychostymulujące. W odróżnieniu od innych związków z grupy racetamów wywiera szybki oraz wyraźny wpływ na wydolność fizyczną.

 • OKSIRACETAM

  Oksiracetam posiada potencjał nootropowy wyższy od prototypowego leku z grupy racetamów. Jest związkiem dobrze rozpuszczalnym w wodzie.Może wykazywać lekkie działanie psychostymulujące.

 • NEFIRACETAM

  Nefiracetam jest również związkiem należącym do grupy racetamów. Posiada nieco inny mechanizm działania.

 • CYTYKOLINA (CDP-CHOLINA)

  Cytykolina (CDP-cholina), jest substancją naturalnie występującą w mózgu człowieka. Wykazuje działanie nootropowe oraz psychostymulujące. Jest naturalnym źródłem acetylocholiny, w odróżnieniu od choliny, która z trudem przekracza barierę krew-mózg. Stosując inne związki nootropowe (np. noopept, fenylopiracetam) powinno się stosować cytykolinę jako źródło acetylocholiny, na którą wówczas wzrasta zapotrzebowanie.

 • SULBUTIAMINA

  Sulbutiamina jest z chemicznego punktu widzenia, połączeniem(dimerem)cząsteczek B 1. Wykazuje działanie nootropowe, porawiające pamięć, aktywuje struktury mózgu, odpowiedzialne za podejmowanie procesów decyzyjnych, organizację i strategię działania itp. Sulbutiamina jest jedynym związkiem, stosowanym w leczeniu astenii(chorobliwego zmęczenia), o którym wiadomo, że selektywnie oddziałuję na strukturę mózgu, odpowiedzialną, za te schorzenie. Sulbutiamina znosi lub redukuje poczucie wstydu w kontaktach międzyludzkich,Oprócz tego sulbutiamina poprawia funkcje seksualne u mężczyzn, którzy mają problem z zaburzeniem erekcji na tle psychicznym.

 • FENIBUT

  Fenibut jest związkiem zsyntetyzowanym w ZSRR w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wykazuje właściwości nootropowe oraz anksjolityczne (przeciwlękowe)Jest ponadto stosowany przez osoby uprawiające sporty siłowe

 • PIKAMILON

  Pikamilon jest związkiem nootropowym, o potencjale wyższym od prototypowego związku z grupy racetamów. W zależności od dawki może wystąpić przewaga działania psychostymulującego lub uspokajająco/relaksującego. Działa przeciwlękowo. Zwiększa zaufanie w stosunku do własnych umiejętności. Działa regenerująco w stanach osłabienia psychicznego, przywraca wydajność psychiczną oraz fizyczną. Wpływa na metabolizm energetyczny mózgu. Normalizuje sen, łagodzi niepokój, strach oraz napięcie.

 • L-TYROZYNA

  L-tyrozyna jest aminokwasem, będącym prekursorem dwóch ważnych neuroprzekaźników- noradrenaliny oraz dopaminy. L-tyrozyna wykazuje wyraźnie wyrażone działanie przeciwstresowe. Zastosowana przed sytuacją, mogącą wywołać silny stres, przywraca zahamowaną pod wpływem bodźca stresowego, sprawność intelektualną. Usuwa zmęczenie, przywracając sprawność fizyczną w przypadku, gdy wydolność fizyczna organizmu jest pod wpływem zmęczenia, osłabiona. Redukuje ilość tkanki tłuszczowej.

 • TAURYNA

  Chociaż z chemicznego punktu widzenia, jej struktura przypomina strukturę aminokwasu, nie zalicza się do tych związków.Jest związkiem, znajdującym się w znacznej ilości w białkach zwierzęcych.Wykazuje właściwości prokognitywne.Poprawia funkcje poznawcze i zdolność w nauce, poprzez wielokierunkowe działanie neuromodulacyjne. Wykazuje wpływ na kondycję fizyczną-zażyta przed ćwiczeniem, może poprawić wytrzymałość.

 • ALC

  ALC (ALCAR) jest związkiem witaminopochodnym, który ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego jak i również układu mięśniowego. ALC dobrze przekracza barierę krew-mózg co sprawia, że biodostępność ALC jest dużo większa niż L-karnityny. ALCAR skutecznie aktywuje procesy fizjologiczne w tkance mózgowej, suplementacja ALC poprawia pamięć oraz podnosi ilość przekaźnika nerwowego. ALC wykazuje działanie ochronne na komórki nerwowe, skutecznie opóźnia proces starzenia się tychże komórek. ALCAR ma również pozytywny wpływ na nastrój, łagodzi stany depresyjne, ALC wpływa na zwiększone wydzielanie dopaminy, dzięki temu poprawia się nastrój, procesy myślowe, koordynacja ruchowa i odporność na stres. ALC jest cenionym związkiem przez sporowców, pozwala szybciej spalić tkankę tłuszczową, ma pozytywny wpływ na regeneracje organizmu po wysiłku fizycznym, zmniejsza zmęczenie oraz poprawia wydolność podczas uprawiania sportu.

 • PRAMIRACETAM

  Pramiracetam związek nootropowy o potencjale wyższym niż prototypowy związek z grupy racetamów, szacuje się, że potencjał pramiracetamu jest 5-10 razy wyższy niż potencjał nootropowy prototypu. Pramiracetam należy do grupy racetamów, jego działanie nakierowane jest na poprawę pamieci długoterminowej. Pramiracetam pozytywnie wpływa na zdolność przyswajania wiedzy, uczenia się. Pramiracetam doskonale przenika barierę krew-mózg, ponadto wykazuje działanie neuroprotekcyjne.

 • ANIRACETAM

  Poprawia pamięć i koncentrację. Posiada potencjał nootropowy wyższy niż prototypowy związek racetamów. Wpływa pozytywnie na zdolność logicznego myślenia. Działa antydepresyjnie. Związek o długiej historii, bardzo popularny w krajach Europy Zachodniej oraz w USA.

 • DMAE

  Pozytywnie wpływa na koncentracje, poprawia pamięć jak również ma pozytywny wpływ na proces kojarzenia. Wykorzystywane w kosmetyce oraz przez wielu zawodowych sportowców. Wspomaga pracę mózgu, wpływa na wydolność organizmu, rozjaśnia umysł.


Produkty na stronie

Produkty na stronieNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: