WSTYD I LĘK

Jest 23 produktów.

Preparaty wykazujące działanie anksjolityczne (przeciwlękowe). Znoszą uczucie lęku a w niektórych przypadkach również...

Więcej

Podkategorie

 • NOOPEPT

  Noopept jest preparatem o potencjale znacznie wyższym od pozostałych racatamów. Jednakże wykazuje niektóre cechy wspólne z pozostałymi związkami, należącymi do tej grupy. Wykazuje działanie neuroprotekcyjne, neurotroficzne, przeciwlękowe i w mniejszym stopniu psychostymulujące.

 • SULBUTIAMINA

  Sulbutiamina jest z chemicznego punktu widzenia, połączeniem(dimerem)cząsteczek B 1. Wykazuje działanie nootropowe, porawiające pamięć, aktywuje struktury mózgu, odpowiedzialne za podejmowanie procesów decyzyjnych, organizację i strategię działania itp. Sulbutiamina jest jedynym związkiem, stosowanym w leczeniu astenii(chorobliwego zmęczenia), o którym wiadomo, że selektywnie oddziałuję na strukturę mózgu, odpowiedzialną, za te schorzenie. Sulbutiamina znosi lub redukuje poczucie wstydu w kontaktach międzyludzkich,Oprócz tego sulbutiamina poprawia funkcje seksualne u mężczyzn, którzy mają problem z zaburzeniem erekcji na tle psychicznym.

 • FENIBUT

  Fenibut jest związkiem zsyntetyzowanym w ZSRR w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wykazuje właściwości nootropowe oraz anksjolityczne (przeciwlękowe)Jest ponadto stosowany przez osoby uprawiające sporty siłowe

 • PIKAMILON

  Pikamilon jest związkiem nootropowym, o potencjale wyższym od prototypowego związku z grupy racetamów. W zależności od dawki może wystąpić przewaga działania psychostymulującego lub uspokajająco/relaksującego. Działa przeciwlękowo. Zwiększa zaufanie w stosunku do własnych umiejętności. Działa regenerująco w stanach osłabienia psychicznego, przywraca wydajność psychiczną oraz fizyczną. Wpływa na metabolizm energetyczny mózgu. Normalizuje sen, łagodzi niepokój, strach oraz napięcie.

 • 5-HTP

  5-HTP, (5-hydroksytryptofan, oksytryptan) jest prekursorem mózgowej serotoniny -powoduje wzrost jej stężenia w ośrodkowym układzie nerwowym. Serotonina (5-hydroksytryptamina)- jest kluczowym neuroprzekaźnikiem, odpowiedzialnym m.in za nastrój, lęk, kontrolę pobieranego pokarmu, jak również szereg innych funkcji neurofizjologicznych. Nieznaczne nasilenie obrotu serotoniną wiąże się przeważnie z poprawą nastroju, zmniejszeniem lęku (dotyczy to również symptomów fobii społecznej),odprężeniem, a także redukcją masy ciała.

 • L-TYROZYNA

  L-tyrozyna jest aminokwasem, będącym prekursorem dwóch ważnych neuroprzekaźników- noradrenaliny oraz dopaminy. L-tyrozyna wykazuje wyraźnie wyrażone działanie przeciwstresowe. Zastosowana przed sytuacją, mogącą wywołać silny stres, przywraca zahamowaną pod wpływem bodźca stresowego, sprawność intelektualną. Usuwa zmęczenie, przywracając sprawność fizyczną w przypadku, gdy wydolność fizyczna organizmu jest pod wpływem zmęczenia, osłabiona. Redukuje ilość tkanki tłuszczowej.

 • TAURYNA

  Chociaż z chemicznego punktu widzenia, jej struktura przypomina strukturę aminokwasu, nie zalicza się do tych związków.Jest związkiem, znajdującym się w znacznej ilości w białkach zwierzęcych.Wykazuje właściwości prokognitywne.Poprawia funkcje poznawcze i zdolność w nauce, poprzez wielokierunkowe działanie neuromodulacyjne. Wykazuje wpływ na kondycję fizyczną-zażyta przed ćwiczeniem, może poprawić wytrzymałość.


Produkty na stronie

Produkty na stronieNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: