KONDYCJA FIZYCZNA

Jest 13 produktów.

Preparaty posiadające wpływ na kondycję fizyczną organizmu; zwiększające siłę, wytrzymałość, przyrost masy mięśniowej...

Więcej

Podkategorie

 • FENYLOPIRACETAM

  Fenylopiracetam wykazuje potencjał działania nootropowego ok. 40-60 razy większy w porównaniu do prototypowego leku z grupy racetamów. Wykazuje działanie przeciwlękowe i psychostymulujące. W odróżnieniu od innych związków z grupy racetamów wywiera szybki oraz wyraźny wpływ na wydolność fizyczną.

 • FENIBUT

  Fenibut jest związkiem zsyntetyzowanym w ZSRR w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wykazuje właściwości nootropowe oraz anksjolityczne (przeciwlękowe)Jest ponadto stosowany przez osoby uprawiające sporty siłowe

 • L-TYROZYNA

  L-tyrozyna jest aminokwasem, będącym prekursorem dwóch ważnych neuroprzekaźników- noradrenaliny oraz dopaminy. L-tyrozyna wykazuje wyraźnie wyrażone działanie przeciwstresowe. Zastosowana przed sytuacją, mogącą wywołać silny stres, przywraca zahamowaną pod wpływem bodźca stresowego, sprawność intelektualną. Usuwa zmęczenie, przywracając sprawność fizyczną w przypadku, gdy wydolność fizyczna organizmu jest pod wpływem zmęczenia, osłabiona. Redukuje ilość tkanki tłuszczowej.

 • TAURYNA

  Chociaż z chemicznego punktu widzenia, jej struktura przypomina strukturę aminokwasu, nie zalicza się do tych związków.Jest związkiem, znajdującym się w znacznej ilości w białkach zwierzęcych.Wykazuje właściwości prokognitywne.Poprawia funkcje poznawcze i zdolność w nauce, poprzez wielokierunkowe działanie neuromodulacyjne. Wykazuje wpływ na kondycję fizyczną-zażyta przed ćwiczeniem, może poprawić wytrzymałość.

 • ALC

  ALC (ALCAR) jest związkiem witaminopochodnym, który ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego jak i również układu mięśniowego. ALC dobrze przekracza barierę krew-mózg co sprawia, że biodostępność ALC jest dużo większa niż L-karnityny. ALCAR skutecznie aktywuje procesy fizjologiczne w tkance mózgowej, suplementacja ALC poprawia pamięć oraz podnosi ilość przekaźnika nerwowego. ALC wykazuje działanie ochronne na komórki nerwowe, skutecznie opóźnia proces starzenia się tychże komórek. ALCAR ma również pozytywny wpływ na nastrój, łagodzi stany depresyjne, ALC wpływa na zwiększone wydzielanie dopaminy, dzięki temu poprawia się nastrój, procesy myślowe, koordynacja ruchowa i odporność na stres. ALC jest cenionym związkiem przez sporowców, pozwala szybciej spalić tkankę tłuszczową, ma pozytywny wpływ na regeneracje organizmu po wysiłku fizycznym, zmniejsza zmęczenie oraz poprawia wydolność podczas uprawiania sportu.

 • HORDENINA

  Hordenina (Hordenine) jest alkoloidem, który w środowisku naturalnym występuje w wielu gatunkach roślin. Hordenina wykazuje działanie na ośrodkowy układ nerwowy. Udowodniono, że hordenina jest inhibitorem monooksydazy typu B (MAO-B). Hordenina jest szeroko stosowana w celu redukcji masy ciała.

 • DMAE

  DMAE pozytywnie wpływa na poprawę pamięci i koncentracji. DMAE jest wykorzystywane także w sporcie, szczególnie w kolarstwie.


Produkty na stronie

Produkty na stronieNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: