RELAKS

Jest 11 produktów.

Preparaty o działaniu uspokajającym, zmniejszającym poziom stresu, ułatwiającym zasypianie oraz poprawiające jakość snu

Więcej

Podkategorie

 • FENIBUT

  Fenibut jest związkiem zsyntetyzowanym w ZSRR w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wykazuje właściwości nootropowe oraz anksjolityczne (przeciwlękowe)Jest ponadto stosowany przez osoby uprawiające sporty siłowe

 • PIKAMILON

  Pikamilon jest związkiem nootropowym, o potencjale wyższym od prototypowego związku z grupy racetamów. W zależności od dawki może wystąpić przewaga działania psychostymulującego lub uspokajająco/relaksującego. Działa przeciwlękowo. Zwiększa zaufanie w stosunku do własnych umiejętności. Działa regenerująco w stanach osłabienia psychicznego, przywraca wydajność psychiczną oraz fizyczną. Wpływa na metabolizm energetyczny mózgu. Normalizuje sen, łagodzi niepokój, strach oraz napięcie.

 • 5-HTP

  5-HTP, (5-hydroksytryptofan, oksytryptan) jest prekursorem mózgowej serotoniny -powoduje wzrost jej stężenia w ośrodkowym układzie nerwowym. Serotonina (5-hydroksytryptamina)- jest kluczowym neuroprzekaźnikiem, odpowiedzialnym m.in za nastrój, lęk, kontrolę pobieranego pokarmu, jak również szereg innych funkcji neurofizjologicznych. Nieznaczne nasilenie obrotu serotoniną wiąże się przeważnie z poprawą nastroju, zmniejszeniem lęku (dotyczy to również symptomów fobii społecznej),odprężeniem, a także redukcją masy ciała.

 • L-TYROZYNA

  L-tyrozyna jest aminokwasem, będącym prekursorem dwóch ważnych neuroprzekaźników- noradrenaliny oraz dopaminy. L-tyrozyna wykazuje wyraźnie wyrażone działanie przeciwstresowe. Zastosowana przed sytuacją, mogącą wywołać silny stres, przywraca zahamowaną pod wpływem bodźca stresowego, sprawność intelektualną. Usuwa zmęczenie, przywracając sprawność fizyczną w przypadku, gdy wydolność fizyczna organizmu jest pod wpływem zmęczenia, osłabiona. Redukuje ilość tkanki tłuszczowej.

 • L-TEANINA

  L-teanina jest aminokwasem, który nie występuje generalnie w dostarczanej diecie. Posiada działanie uspokajające, przeciwstresowe, relaksujące. Generuje mózgowe fale alfa, które są wyznacznikiem działania relaksacyjnego.Jest powszechnie stosowana na całym świecie, jako bezpieczny związek.


Produkty na stronie

Produkty na stronieNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: