PRAMIRACETAM 15g Powiększ do pełnego rozmiaru

PRAMIRACETAM 15g

Pramiracetam wpływa pozytywnie na poprawę pamięci długoterminowej, w znacznym stopniu wpływa na poprawę zdolności przyswajania wiedzy, uczenia się, ma pozytywny wpływ  na poprawę koncentracji.

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Pramiracetam należy do grupy związków nootropowych. Szacuje się, że potencjał pramiracetamu jest 5-10 razy wyższy od protypowego zwiazku z tej grupy. Charakteryzuje się działaniem neuroprotekcyjnym, należy do grupy racetamów i jest najbardziej lipofilnym związkiem z tej grupy. W znacznym stopniu poprawia pamięć jak również koncentrację.

 

 

 Uwaga:
Powyższa treść służy jedynie celom edukacyjnym i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane stanowią własność intelektualną twórców strony i są chronione prawami autorskimi zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania, modyfikowania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW, z zastrzeżeniem ust. 6. bez pisemnej zgody Autora. W przypadku naruszenia prawa, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną, albo zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.

Produkty zamieszczone na stronie nie posiadają atestów spożywczych na terenie Rzeczypospolitej Polski i zgodnie z powyższym, nie są przeznaczone do spożycia przez ludzi.Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie produktówNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: