ANIRACETAM 30g Powiększ do pełnego rozmiaru

ANIRACETAM 30g

Poprawia pamięć i koncentrację. Posiada potencjał nootropowy wyższy niż piracetam. Wpływa pozytywnie na zdolność logicznego myślenia. Działa antydepresyjnie. Związek o długiej historii, bardzo popularny w krajach Europy Zachodniej oraz w USA.

Więcej szczegółów

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

68,00 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Aniracetam należy do grupy racetamów, jest jednym z bardziej popularnych zwiazków z tej grupy. Aniracetam charakteryzuje sie działaniem poprawiajacym pamięć, poprawiajacym koncentrację oraz dziłaniem antydepresyjnym. Aniracetam jest związkiem dokładnie przebadanym. W krajach Europy Zachodniej i w USA Aniracetam posiada status suplementu diety.

 

Uwaga:
Powyższa treść służy jedynie celom edukacyjnym i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane stanowią własność intelektualną twórców strony i są chronione prawami autorskimi zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania, modyfikowania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW, z zastrzeżeniem ust. 6. bez pisemnej zgody Autora. W przypadku naruszenia prawa, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną, albo zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.

Produkty zamieszczone na stronie nie posiadają atestów spożywczych na terenie Rzeczypospolitej Polski i zgodnie z powyższym, nie są przeznaczone do spożycia przez ludzi.Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie produktówNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: