DMAE 20g Powiększ do pełnego rozmiaru

DMAE 20g

Wykazano, że DMAE pozytywnie wpływa na poprawę pamięci i koncentracji jak i również ma pozytywny wpływ na proces kojarzenia.

Więcej szczegółów

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

DMAE czyli dimetyloaminoetanol bądź dimetyloetanoloamina  (inne nazwy N,N-dimetylo-2-aminoetanol oraz deanol)  - alkohol pierwszorzędowy. DMAE jest to związek, który naturalnie występuje w niektórych pokarmach np. w tłustych rybach. Budowa DMAE jest bardzo zbliżona do budowy strukturalnej choliny. DMAE jest niezbędne w organizmie do produkcji acetylocholiny, która jest jednym z podstawowych neuroprzekaźników odpowiedzialnych między innymi za przenoszenie bodźców z komórek nerwowych do komórek mięśniowych.

Skutkami niskiego poziomu acetylocholiny mogą być problemy z pamięcią i koncentracją, notoryczne zmęczenie organizmu, niska wydolność organizmu. 

Do czynników, które zmniejszają poziom acetylocholiny w organizmie zaliczamy  między innymi:

-używanie narkotyków, alkoholu,

- przemęczenie organizmu, stres.

DMAE jest związkiem, który zwiększa wykorzystanie tlenu przez komórki nerwowe co przekłada się na osiągnięcie lepszej sprawności umysłowej jak i fizycznej oraz lepszego  nastroju. Badania wykazały, że DMAE pozytywnie wpływa na:

-zwiększenie poziomu koncentracji,

- zwiększenie zdolność do lepszego skupienia się na danym zadaniu,

-zwiększenie szybkości przetwarzania informacji,

-zwiększenie czujność. 

DMAE jest wykorzystywane także w kosmetyce jako substancja wywołująca efekt liftingu, DMAE poprawia w sposób widoczny jakość skóry.

DMAE jest także wykorzystywane często przez sportowców, którzy przez długi okres czasu chcą utrzymać odpowiedni poziom koncentracji np. kolarstwo.

Obecnie są prowadzone badania, mające na celu ustalenie czy DMAE może być pomocne przy leczeniu choroby Alzhaimera, DMAE jest na tą chwile wykorzystywane przy leczeniu ADHD.

Dawkowanie DMAE na dobę wynosi od 50 mg do 250 mg.

 

Uwaga:
Powyższa treść służy jedynie celom edukacyjnym i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane stanowią własność intelektualną twórców strony i są chronione prawami autorskimi zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania, modyfikowania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW, z zastrzeżeniem ust. 6. bez pisemnej zgody Autora. W przypadku naruszenia prawa, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną, albo zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.

Produkty zamieszczone na stronie nie posiadają atestów spożywczych na terenie Rzeczypospolitej Polski i zgodnie z powyższym, nie są przeznaczone do spożycia przez ludzi.Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie produktówNOWOŚCI

NOOPEPT już od 16,50zł/g

NAJTAŃSZA L-TEANINA W SIECI !!!

Każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłka gratis !!!

Zamówienie powyżej 150 zł - 10g DMAE gratis !!!

Do każdego zamówienia NOOPEPTU miarka gratis!!!

Istnieje opcja wysyłki POSTE RESTANTE lub wysyłki na paczkomat !!!

Istnieje możliwość wysłania zamówienia za pobraniem (niezbędny kontak telefoniczny lub mailowy),

koszt wysłania zamówienia za pobraniem 25 zł !!!Kontakt

Możesz również użyć jednej z pozostałych opcji: