legowisko dla małego psa

Czy legowisko dla pieska staje się wskazane dla Twojego czworonoga

Czy legowisko dla pieska staje się wskazane dla Twojego czworonoga

Sportowe szelki dla czworonoga

Z psem możemy trenować różnorodne sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie potrzebuje to być od razu specjalistyczny wysiłek, biegać albo jeździć na rowerze możemy z psiakiem rekreacyjnie. Do tego pomocne będą wyjątkowe, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla psiaka posiadają w ofercie między innymi norweska marka Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, plus polski producent Sali. Profesjonalne, sportowe szelki dla pieska zaprojektowane są tak, aby umożliwić czworonogowi komfort podczas wysiłku.
Do mniej intensywnych sportów wolno używać szelek dla pieska zaprzęgowych, ale mądrze jest stosować szczególne szelki przeznaczone do latania z czworonogiem bądź jazdy na rowerze.
legowisko dla psa zobacz

Marka Non-stop Dog Waer dostarcza prócz profesjonalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania przeróżnych sportów biegowych. Są to szelki wyśmienicie dobrane do budowy psa, dostarczają ochronę szyi i dodatkowo pleców. Nie przemieszczają się w czasie ruchu i nie przynoszą otarć. Szelki dla psa Line mogą być użytkowane i na co dzień, zwłaszcza do długodystansowych spacerów. Są to zatem szelki przydające się idealnie do dogtrekkingu.
Inne sportowe szelki dla czworonoga to wówczas sportowo – turystyczne szelki Speed marki Sali. Jest to wówczas pomieszanie klasycznych szelek modelu guard i dodatkowo uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla pieska także świetnie sprawdzają się w dogtrekkingu, wszak można ćwiczyć w nich amatorsko pozostałe sporty. Szelki Speed można ogromnie dobrze dostosować do kształtów czworonoga, mają dwa punkty regulacji. Szelki rozdzielają linearnie siłę, z którą pies ciągnie, pozwalając mu na komfortową i efektywną pracę plus lekkość manewrów. Szelki dla psa Speed są lekkie i także elastyczne, mają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, niedaleko obroży, przydaje się do mocowania czworonoga na spacer, kolejne do przypinania w momencie biegu, przejażdżki na rowerze albo długiej wędrówki.

Marka Sali robi także charakterystyczne szelki dla psiaka „norweskie”, które także sprawdzają się przy uprawianiu amatorskich sportów z psem. Dedykowane są dla piesków, które zbyt mocno nie ciągną i także prawidłowo postępują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla psiaka sportowe więc to również Front Range marki RUFFWEAR. Są to zatem także wszechstronne szelki, można montować je czworonogowi na regularne spacery, oraz także stosować przy uprawianiu rekreacyjnie sportów z pieskiem. Szelki dla psa Front Range są nietrudne w regulacji i dodatkowo miękkie, ich właściwością jest zarówno natychmiastowe i dodatkowo łatwe zakładanie i dodatkowo ściąganie. Zawierają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki mają odblaski, co podnosi bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku, i kieszonkę na identyfikator.
Jak zamierzamy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, musimy wyselekcjonować dla niego odpowiednie, wygodne i dodatkowo dostosowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla czworonoga.