karmienie psów dorosłych

Odżywianie pieska suchą karmą lub mokrą – odmienności

Odżywianie pieska suchą karmą lub mokrą – odmienności

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z oczekiwaniami kupujących w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dużych czworonogów, a dodatkowo i takie dostosowane dla szczeniąt. Jest to zatem wyjątkowo ważne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i piesków dużych wyraźnie się różni. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Które składniki odżywcze uzupełnia? W owym wpisie postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree stworzyła dwa rodzaje karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te podstawowe w propozycji marki odkryjemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla jakichkolwiek ras czworonogów oraz 3 rodzaje karm poświęcone dla psów odmian małych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została wymyślona poprzez zbiór profesjonalnych ekspertów z myślą o tym, żeby dać szczeniętom najodpowiedniejszy rozwój. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięso z kurczaka i ryż, które są perfekcyjne dla delikatnych żołądków młodych psów. Także karmy Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w czasie olbrzymiego przyrostu. Prócz atutów odżywczych należałoby również wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Zawiera zboża, sporą ilość mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
podaj swojemu psu dobrą karmę dla psa https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce albo w torebce) posiada aromatyczne mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która ułatwia wchłanianie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie zaledwie apetyczna, lecz też wartościowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior posiada pierwiastki odpowiedzialne za solidne i zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), pogłębiające odporność (witamina E plus minerały) plus wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Wnioskując oferta marki Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest nieco bogata, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy zrealizowane przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo jeszcze przebudowuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym oraz znawców z jakimi współtworzy. Dzięki temuż są to zatem karmy perfekcyjnie dopasowane do potrzeb mocno kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.